Kocatepe 1949 (Cafe & Restaurant )

Güçlü kahveci dokusu ile zengin soğuk ve sıcak tüm içecekleri öncelikli olarak içerisinde barındırdığı gibi, sabah saatlerinden kapanışa kadar kolay ve hızlı hazırlanabilir hem müşteri, hem de işletmeci açısından karlı ve maksimum memnuniyet deneyimleri yaşatacak özenle hazırlanmış menüsü ile kahvaltı, taze hazırlanmış tatlı ve pastalar, salata ve yiyecek çeşitleriyle alakart hizmet veren Türkiye’de klasikleşmiş Kocatepe 1949 Kahve Evi..

Kocatepe 1949 (Cafe & Restaurant ) HAKKINDA

Mimari yapısı, mobilyaları, sunum teknikleri ve menü içeriği ile geniş bir hedef kitleye hitap etmeyi başaran bir konsepte sahip dünyadaki nadir markalardan birisi olduğu gibi, kahveci kimliği ile birlikte mutfağı da güçlü Türkiye’de ki tek marka. İçecek bankosu ile aynı alanda konumlanan kendine has tekniklerle kurulu açık mutfak yapısı müşteriye güven, çalışana huzur ve disiplin, yatırımcısına özgüven sağlarken maddi ve operasyonel avantajları saymakla bitmez.

Konsept, yatırımcısına ek gelir sağlayacak, müşterisine ise tattığı lezzetleri evinde de yaşatacak perakende satış alanlarına da sahip. Kahve silolarında teşhir ettiği kahve çeşitlerini müşteri önünde anlık öğüterek mis gibi kokusuyla sıcak satışını yaptığı alanlara sahip olduğu gibi, Türk kahvesi, filtre kahve, espresso ve üçüncü nesil kahve demleme ekipmanları, filtreleri, bardak ve termos gibi ürünlerin satışına da yer vermiştir. Perakende teşhir alanında organik ve doğal bitki çayları, sıcak çikolata, chai tea ve salep ile menüde kullanılan baharat, sos ve pane harçları gibi ürünlerin satışı da var.

Kocatepe 1949 Kahve Evi’nin mutfak ve içecek banko yapısı, menü içeriği ve ambalajları paket servis ve al götür satışlarına uygun olarak tasarlanmış olup online yemek satış şirketleri ile çözüm ortaklıkları sağlanarak yemek sektöründeki payını maksimum seviyelere ulaştırmıştır. 

Kocatepe 1949 Kahve Evi, Time Food Group A.Ş.’ye ait birçok markaya menüsünde yer verdiği gibi, sanal yemek marketlerinde Cajun1949, Chef Rolls ve Grand Peak markaları ile toplam üç yemek restoranı daha açma yetkisi vererek yatırımcısına ekstra yatırım maliyeti yüklemeden, tek mutfak ve  aynı sabit giderlerle ekstra kazanç yolları da açmıştır.

 

Kocatepe 1949 Kahve Evi aynı zamanda bulunduğu il genelinde şirket ofisleri ve benzin istasyonlarına “Kocatepe Kahve Köşesi” stant ve espresso makinası kiralama yetkisi sağlayarak yatırımcısına ek bir kazanç yolu daha sağlar.   

 

Kocatepe 1949 Kahve Evi’nin belirlenmiş şartlara uygun ve doğru işletilmesi müşteri memnuniyetini kesin kılarak, yatırımcının maddi ve manevi kazancını da garantiler. 

Kocatepe 1949 Kahve Evi sahibi olmak için ne kadar yatırım yapmam gerekli?

En az 110bin dolar.  

 

Kocatepe 1949 Kahve Evi sahibi olursam aylık kaç TL kazanırım?

Sabit giderler ve ön görülen cirolar baz alınarak hesaplanır. 

Detaylı bilgi için lütfen kurumsal müşteri danışmanımıza ulaşın.
0850 303 1949

 

Her şehirde Kocatepe 1949 Kahve Evi açabilir miyim? 

EVET. Ancak talep edilen şehirde bir Kocatepe 1949 Kahve Evi varsa öncelikli olarak şehrin nüfus yeterliliği incelenir. Ticari potansiyel var olduğu görünüyor ve açılacak noktanın hedef müşteri kitlesi, var olan Kocatepe 1949 Kahve Evi müşteri kitlesi ile çakışmıyorsa açılabilir.    

 

Her ilçede Kocatepe 1949 Kahve Evi açabilir miyim? 

Hayır. Ancak ilçenin nüfus yeterliliği ve gelir düzeyi incelenir. Ticari potansiyel var olduğu görünüyorsa açılabilir. 

Talep edilen ilçede bir Kocatepe 1949 Kahve Evi varsa açılamaz.

 

Kocatepe 1949 Kahve Evi açmak için mağazanın konumu ve metrekaresi nasıl olmalı?

Bahçesi olmayan Kocatepe 1949 Kahve Evi olmaz.

En kötü şartlarda mağazanın sol veya sağ yanında mağaza cephesine paralel en az 4 metre genişliğinde yan bahçesi olan veya ön ve yine en az 4 metre genişliğinde yan bahçesi veya daha büyük bahçeye sahip mağazalar seçilmeli. 

Mağazanın bahçe ve kapalı alanı ortalama yarı yarıya büyüklükte olmalı. (bahçesi daha büyük olabilir)

Yaya trafiği yüksek noktalarda bahçe ve giriş kapalı alanı toplam en az 200 m2, 

Yaya trafiği düşük noktalarda bahçe ve giriş kapalı alanı toplam en az 300 m2 olması gerekir.  

Bahçe ve giriş kapalı alan toplamı 200 m2 gibi alt sınıra yakın mağazaların ekstra alt veya üst katının olması tercih edilmeli.

Bahçe ve giriş kapalı alan toplamı 300 m2 ve üzeri mağazaların ekstra alt veya üst kata ihtiyacı yok.

Mağazaya ait baca olmak zorunda değil. Baca yoksa yatırım maliyeti artar.  

 

Kocatepe 1949 Kahve Evi’nin diğer (bayilik) franchise şartları nedir?

Teminat mektubu veya ipotek

Ödemeler için xxxTL limitli dbs dts

Franchise sözleşmesi 

 

Bu sektörde hiç tecrübesi olmayan biri olarak Kocatepe 1949 Kahve Evi açarsam ekibi nasıl kurar, nasıl işletirim?

Mimari ve diğer projeleri uygulamaya hazır size teslim ediyoruz. Dilerseniz uygulamasını da yapıyoruz. Personel alımında destek sağlayıp patron veya patron vekili dahil temel eğitimleri sağlıyoruz. İşletmenin tüm otomasyonunun sağlandığı bir yazılımı kullanımınıza tahsis ediyoruz. Sizin veya vekilinizin işletmede fiilen bulunarak eğitim konularını fiilen uygulayabilir, nakit akışı, banka hesapları ve ödemelere hakim olabilecek kabiliyete sahip olmanız gerekiyor.

BAYİLER

Kocatepe 1949 (Cafe & Restaurant )

BAYİLERİMİZ