Coffee 1919 (Self Servis)

Metrekare, menü, perakende teşhir alanı ve mimari projesi ile bilindik bir coffee shop dan çok daha fazlası. Bir kahveciden beklenen her şey ve daha fazlasına sahip, örneği ve rakibi olmayan Türk markası, self servis bir kahve evi konsepti. Konseptin hedef kitlesi orta yaş, genç ve öğrenci. Zengin içecek menüsünün satışının tetikleyicisi olarak planlanmış unlu mamüller, taze pasta, çikolata bazlı tatlılar ve yine taze hazırlanan sandviçlerle donatılmış güçlü bir görsel şölene sahip özenle hazırlanmış yiyecek teşhir dolaplarıyla donuk ve standart ürünlerin çok önünde lezzetleri uygun fiyat politikasıyla rakipsiz tasarlanmış.

Menüyü Görüntüle

Coffee 1919 (Self Servis) HAKKINDA

Kocatepe [Coffee 1919]: (Self servis coffee shop)

Metrekare, menü, perakende teşhir alanı ve mimari projesi ile bilindik bir coffee shop dan çok daha fazlası.

Bir kahveciden beklenen her şey ve daha fazlasına sahip, örneği ve rakibi olmayan Türk markası, self servis bir kahve evi konsepti.

Konseptin hedef kitlesi orta yaş, genç ve öğrenci. Zengin içecek menüsünün satışının tetikleyicisi olarak planlanmış unlu mamüller, taze pasta, çikolata bazlı tatlılar ve yine taze hazırlanan sandviçlerle donatılmış güçlü bir görsel şölene sahip özenle hazırlanmış yiyecek teşhir dolaplarıyla donuk ve standart ürünlerin çok önünde lezzetleri uygun fiyat politikasıyla rakipsiz tasarlanmış.

 

Taze ürünlerin hazırlanması için bir background mutfağı bulunan, çalışma ortamları ve bahçe konsepti ile hedef kitlenin huzurlu vakit geçirmesini sağlayacak eksiksiz oturum alanları tahsis edilmiş bir konsept. 

 

Yatırımcısına ek gelir sağlayacak, müşterisine ise tattığı lezzetleri evinde de yaşatacak perakende satış alanlarına da sahip. Kahve silolarında teşhir ettiği kahve çeşitlerini müşteri önünde anlık öğüterek mis gibi kokusuyla sıcak satışını yaptığı gibi, Türk kahvesi, filtre kahve, espresso ve üçüncü nesil kahve demleme ekipmanları, filtreleri, bardak ve termos gibi ürünlerin satışına da yer vermiştir. Perakende teşhir alanında organik ve doğal bitki çayları, sıcak çikolata, salep gibi ürünlerle kahve evi menülerinde kullanılan baharat, sos ve harçların satışını da sağlamaktadır.

Kocatepe [Coffee 1919]’un menü içeriği, ambalajları ve hazırlık alanları paket servis ve al götür satışlarına uygun olarak tasarlanmış olup online yemek satış şirketleri ile çözüm ortaklıkları da sağlanarak yemek sektöründeki payını maksimum seviyelere ulaştırmıştır.

 

Kocatepe [Coffee 1919], Time Food Group A.Ş.’ye ait choco donna markalı çikolata ve çikolatalı ürünlerin online yemek sitelerinde satışını sağlayarak yatırımcısına ekstra yatırım maliyeti yüklemeden, tek mutfak ve aynı sabit giderlerle ekstra kazanç yolları da açmıştır.

Kocatepe 1949 Kahve Evi’nin belirlenmiş şartlara uygun ve doğru işletilmesi müşteri memnuniyetini kesin kılarak, yatırımcının maddi ve manevi kazancını da garantiler.

Self servis bu konsept aynı zamanda garson hizmetlerinden doğabilecek olumsuzluklardan kaynaklı müşteri memnuniyetsizliği riskinin de önüne geçmiştir.

Kocatepe, aynı zamanda bulunduğu il genelinde şirket ofisleri ve benzin istasyonlarına “Kocatepe Kahve Köşesi” stant ve espresso makinası kiralama yetkisi sağlayarak yatırımcısına ek bir kazanç yolu daha sağlar.  

 

Kocatepe [Coffee 1919] coffee shop sahibi olmak için ne kadar yatırım yapmam lazım?

En az 110bin dolar. 

 

Kocatepe[Coffee 1919] sahibi olursam ayda kaç TL kazanırım?

Sabit giderler ve ön görülen cirolar baz alınarak hesaplanır.

Detaylı bilgi için lütfen kurumsal müşteri danışmanımıza ulaşın.

0(850) 303 1949

 

Her şehirde Kocatepe [Coffee 1919] coffee shop açabilir miyim? 

Evet. Ancak talep edilen şehirde bir Kocatepe [Coffee 1949] varsa öncelikli olarak şehrin nüfus yeterliliği incelenir. Ticari potansiyel görünüyor ve açılacak noktanın hedef müşteri kitlesi, var olan Kocatepe ile çakışmıyorsa açılabilir.    

 

Her ilçede açabilir miyim? 

Hayır. Ancak ilçenin nüfus yeterliliği ve gelir düzeyi incelenir. Ticari potansiyel varsa açılabilir. 

Talep edilen ilçede self servis veya alakart bir Kocatepe varsa açılamaz.

 

Kocatepe Coffee Shop açmak için mağazanın konumu ve metrekaresi nasıl olmalı?

Bahçesi olmayan Kocatepe Coffee Shop olmaz.

Ön ve en az 4 metre genişliğinde yan bahçesi olan veya daha büyük bahçeye sahip mağazalar seçilmeli. (ör FOTOLAR)

En kötü şartlarda mağazanın sol veya sağ yanında mağaza cephesine paralel en az 4 metre genişliğinde yan bahçesi bulunmalı.

Mağazanın bahçe ve kapalı alanı ortalama yarı yarıya büyüklükte olmalı. (bahçesi daha büyük olabilir)

Yaya trafiği yüksek noktalarda bahçe ve giriş kapalı alanı toplam en az 200 m2, 

Yaya trafiği düşük noktalarda bahçe ve giriş kapalı alanı toplam en az 300 m2 olması gerekir.  

Bahçe ve giriş kapalı alan toplamı 200 m2 gibi alt sınıra yakın mağazaların ekstra alt veya üst katının olması tercih edilmeli.

Bahçe ve giriş kapalı alan toplamı 300 m2 ve üzeri mağazaların ekstra alt veya üst kata ihtiyacı yok.

Mağazaya ait baca olmak zorunda değil. Baca yoksa yatırım maliyeti artar.  

 

Kocatepe Coffee Shop’un diğer (bayilik) franchise şartları nedir?

Teminat mektubu veya ipotek

Aylık ödemeler için xxxTL limitli dbs dts

Franchise sözleşmesi 

 

Bu sektörde hiç tecrübesi olmayan biri olarak Kocatepe Coffee Shop açarsam ekibi nasıl kurar, nasıl işletirim?

 

Mimari ve diğer projeleri uygulamaya hazır teslim ediyoruz. Dilerseniz uygulamasını da yapıyoruz. Personel alımında destek sağlayıp patron veya patron vekiline temel eğitimleri sağlıyoruz. İşletmenin tüm otomasyonunun sağlandığı bir yazılımı kullanımınıza tahsis ediyoruz. Patron veya vekilinin işletmede fiilen bulunarak eğitim konularını fiilen uygulayabilir, nakit akışı, banka hesapları ve ödemelere hakim olacak kapasiteye sahip olması yeterli.

BAYİLER

Coffee 1919 (Self Servis)

BAYİLERİMİZ