CANLI RENKLER, DİNAMİK MİMARİ

Working area , geniş bahçe alanı ve konforlu oturma alanları ile keyifli bir hizmet sağlar.

Kahve Sohbetleri

Kahvaltı

Perakende Ürünler

Lorem Ipsum

Time Food Group Franchise Sistemleri markalarından olan Big Hill Coffee konsepti; canlı renklerden oluşan dinamik mimarisiyle dikkat çekmektedir. Working area , geniş bahçe alanı ve konforlu oturma alanları ile keyifli bir hizmet sağlar. Wifi ve priz ile elektrik kullanımı çalışma alanlarını oldukça konforlu hale getirmektedir.

07.30-00.00 saatleri arasında hizmet veren Self servis bu konsept aynı zamanda garson hizmetlerinden doğabilecek olumsuzluklardan kaynaklı müşteri memnuniyetsizliği riskinin de önüne geçmiştir.

Big Hill ürünlerinin; şubelerin mutfağında günlük hazırlanıp taze olarak servis edilmesi konseptin ayrıcalıklarındandır. Zengin içecek kategorileri ile göz doldurmaktadır. Big Hill içecek kategorisinde small, medium bardaklar ve litrelik termos ile arkadaş gruplarına hitap etmektedir. Yine bu konseptte gençlere yönelik cips ve pepsi cola gibi ürünler ile keyifli vakit geçirmeleri öngörülmektedir.

Üretmiş olduğu özel reçeteli eşsiz lezzetleriyle ve tasarımlarıyla kendinden konuşturmayı başaran Big Hill ; gerek koruduğu kalite standardı gerekse işine vermiş olduğu ciddiyet ve hassasiyetle giderek büyüyen kahve markaları arasında yerini almıştır.

S.S.S.

Evet. Ancak talep edilen şehirde bir Kocatepe [Coffee 1919] varsa öncelikli olarak şehrin nüfus yeterliliği incelenir. Ticari potansiyel görünüyor ve açılacak noktanın hedef müşteri kitlesi, var olan Kocatepe ile çakışmıyorsa açılabilir.

Hayır. Ancak ilçenin nüfus yeterliliği ve gelir düzeyi incelenir. Ticari potansiyel varsa açılabilir.

Talep edilen ilçede self servis veya alakart bir Kocatepe varsa açılamaz.

Coffee 1919 açılacağı mekan geniş bir metrekareye ve dış mekana yani bahçeye sahip olmalıdır.


Mekanın sol veya sağ yanında mekan cephesine paralel en az 4 metre genişliğinde yan bahçesi olan veya ön ve yine en az 4 metre genişliğinde yan bahçesi veya daha büyük bahçeye sahip mağazalar seçilmeli. Mekan seçimi ; uzmanlarımız eşliğiğinde yapılmaktadır. (ör FOTOLAR)


Mekanın bahçe ve kapalı alanı ortalama yarı yarıya büyüklükte olmalı. (Bahçesi daha büyük olabilir)


Yaya trafiği yüksek noktalarda bahçe ve giriş kapalı alanı toplam en az 200 m2,

Yaya trafiği düşük noktalarda bahçe ve giriş kapalı alanı toplam en az 300 m2 olması gerekir.


Bahçe ve giriş kapalı alan toplamı 200 m2 gibi alt sınıra yakın mağazaların ekstra alt veya üst katının olması tercih edilmeli.


Bahçe ve giriş kapalı alan toplamı 300 m2 ve üzeri mağazaların ekstra alt veya üst katı olmayabilir.


Mekana ait baca olmak zorunda değil. Baca yoksa yatırım maliyeti artar.

Teminat mektubu veya ipotek – Aylık ödemeler için xxxTL limitli dbs dts – Franchise sözleşmesi

Mimari ve diğer projeleri uygulamaya hazır teslim ediyoruz. Dilerseniz uygulamasını da yapıyoruz. Personel alımında destek sağlayıp patron veya patron vekiline temel eğitimleri sağlıyoruz. İşletmenin tüm otomasyonunun sağlandığı bir yazılımı kullanımınıza tahsis ediyoruz. Patron veya vekilinin işletmede fiilen bulunarak eğitim konularını fiilen uygulayabilir, nakit akışı, banka hesapları ve ödemelere hakim olacak kapasiteye sahip olması yeterli.

Big Hill Şubelerimiz